Toplantı başlamadan önce sabah saatlerinde elim bir trafik kazası geçiren belediye Fen İşleri personeli Ramazan BAŞ için dua isteyen Başkan Mustafa ÖZER, olayın başından itibaren takipçisiyiz, kardeşimize acil şifalar diliyoruz, şu anda Isparta Şehir Hastanesinde 48 saatlik bir tedavi ile uyutuluyor, hepinizin dualarını bekliyoruz, dedi.

Isparta'da Hırsızlık Yapan 2 Kadın Tutuklandı Isparta'da Hırsızlık Yapan 2 Kadın Tutuklandı

Daha sonra meclise gelen önergeler okunup sırayla görüşülerek meclis üyelerinin oylamasına sunuldu. Önergeler hakkında meclise bilgiler veren Başkan Mustafa ÖZER meclisin görüş ve olurunu aldı.

Eğirdir Belediye Meclisinde Türkiye Büyük Millet Meclisinde onay sürecinde olan tasarruf tedbirlerine istinaden belediyemizin de bir dizi tasarrufta bulunacağı görüşülerek karara bağlandı.

Eğirdir Belediyesi tarafından EKOTURİZM Geliştirilmesi Projesi kapsamında Belediye Başkanı Mustafa ÖZER’e meclis oylaması ile yetki verildi.

Daha sonra vatandaşlarımız tarafından Belediye Meclisine verilen dilekçeler görüşülerek vatandaşlarımızın dilek ve istekleri konusunda Belediye Meclisimiz ile iş birliği içerisinde görüş ve öneriler alınarak değerlendirildi.

Eğirdir Belediye Meclisinin halka açık ve şeffaf bir ortamda yapılan toplantıları diğer toplantılarda da aynı şekilde halka açık olarak yapılmaya devam edileceği başta  Belediye Başkanı Mustafa ÖZER ve Meclis Üyeleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Toplantıda alınan kararların Eğirdir halkımıza hayırlı olması dilek ve temennileri ile meclis üyelerine ve izleyici olarak katılan siyasi ve izleyicilere teşekkür eden Başkan Mustafa ÖZER önümüzdeki ayki toplantıda buluşmak üzere sözleşerek toplantıyı kapattı.

Kaynak: Haber Merkezi