Mevcut başkan Faruk Daşdöner, tek liste halinde girdiği seçimi yeniden kazanarak güven tazeledi. Kongreye katılan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Halk Otobüsleri Kooperatifi ile uyum içinde çalıştıklarını ve şehre hizmet ettiklerini belirtti.

GSF'nin Yıl Sonu Konseri Beğeni Topladı GSF'nin Yıl Sonu Konseri Beğeni Topladı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Başkan Daşdöner, kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Başdeğirmen'e teşekkür ederek özellikle kendilerine tahsis edilen alanın Türkiye'ye örnek olduğunu ifade etti.

Seçimde kendisine destek veren Halk Otobüsleri Kooperatifi üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ise kooperatif ile uyum içinde çalışacaklarını vurgulayarak birlikteliklerinin devam edeceğini belirtti. Ayrıca, Kooperatif aracılığıyla Isparta'nın doğal güzelliklerine ulaşımın sağlandığını ve işbirliği sayesinde vatandaşların memnun edildiğini dile getirdi.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimde 6 yıldır görevini sürdüren Faruk Daşdöner, yeniden başkan seçilerek görevine devam etme kararı aldı.

Haber Merkezi

Editör: Ali Rıza Cesur