Fiyat Haberleri

fiyat haberleri ve güncel fiyat gelişmeleri, fiyat ile ilgili tüm video, fiyat fotoğrafları ve fiyat haberleri Haber32 - Isparta haberleri, ISPARTA HABER sitemizde


Isparta

Brent petrol fiyatlarında dalganlanmayla, akaryakıt fiyatları da değişkenlik gösterirken, Otogaz grubunda indirim bekleniyor.

Isparta

Isparta esnafı, yılbaşında kendilerine sunulan fiyat tarifesinin altında satış yaptıklarını ve başka şehirlerde uygulanan kuver ücretlerinin Isparta’da alınmadığını belirttiler.

Isparta

Yeni haftaya hafif bir yükselişle başlayan altın fiyatları hakkında uzmanlardan dikkat çeken değerlendirmeler geldi.

Isparta

Kurban bayramına 20 gün kala vatandaşlar kurbanlık fiyatlarını merakla takip ediyor. Kentte yer alan hayvan pazarlarında kurbanlıklar çıkmaya başladı.

Isparta

Isparta’da bulunan bir işletme, yumurtanın fiyatını yarı yarıya düşürdü. Yumurta fiyatında yapılan indirim, tüketiciler arasında sevinçle karşılandı.

Isparta

İkinci el otomobil piyasasındaki durgunluk giderek artmaya devam ediyor. Yeni yıl itibarıyla uygun fiyatlı araç bulmak isteyen vatandaşlar ikinci el...

Isparta

ABD Merkez Bankası (Fed) üyelerinin şahin açıklamalarının ardından altın fiyatları rekor seviyeden geri çekildi.

Isparta

Isparta’nın en köklü pazarlarından biri olan Salı Pazarı'nda, fiyatlarda ani bir düşme meydana geldi.

Isparta

Isparta Terziler ve Yorgancılar Odası Başkanı Fehmi Demirsöken, yaşanan son gelişmeler üzerine Isparta esnafının zor günler yaşadığını belirtti.

Isparta

TOKİ, konut almak isteyen vatandaşlar için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, ortalama 7500 TL taksitle ev sahibi olmak mümkün.

Isparta

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından geçtiğimiz aylarda gündeme getirilen ve merakla beklenen yeni akaryakıt satışı düzenlemesi nihayet hayata geçiyor.

Isparta

Milyonlarca sürücüyü yakından ilgilendiren bir haber geldi: LPG fiyatlarına indirim yapılacak!