Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa  Özer bundan böyle her Cuma sabah namazında Hızırbey Camiinde vatandaşlarla birlikte buluşarak namaz kılacak ardından Belediye Liman Sosyal Tesislerinde sabah çorbası ikram edecek.

Meteoroloji Hafta Sonu İçin Uyardı Meteoroloji Hafta Sonu İçin Uyardı

Bugün ilki gerçekleşen sabah namazı programına Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Tezcan, Eğirdir İlçe Müftüsü Mehmet Ali Eroğlu, YEKSAV Başkanı Ethem Güleryüz,  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sabah namazını Hızırbey Camiinde kılan Başkan Mustafa Özer ve vatandaşlar daha sonra Eğirdir Belediyesi Liman Sosyal Tesislerinde buluşarak sabah çorbası içtiler. İlçe Müftüsünün dualarının ardından konuşan Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer; ‘Değerli arkadaşlar güzel davetimizi kırmayıp buraya geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum, Eğirdir hepimizin.  Rabbim birliğimizi, dirliğimizi her zaman daim eylesin. Allah’ın izniyle bundan böyle her Cuma sabahları namazda buluşup çorba ikramımızı yapacağız. Rabbim bizlere Müslümanlara hizmet etmeyi her zaman daim eylesin, sağolun varolun, Allah hepinizden razı olsun.’ dedi.

Daha sonra Belediye Başkanlık makamına geçen Başkan Mustafa Özer ve İlçe Müftüsü Mehmet Ali Eroğlu ve Camii İmam Hatipleri ile Müftülük Personeli dualarına burada devam ettiler.

Haber Merkezi