Önce il birincisi, sonra bölge birincisi, bugün de Türkiye ikincisi olmayı başardı. Geçen yılın Türkiye Dördüncülüğünden sonra bu yılda Türkiye İkincisi olmaları başarının tesadüf olmadığını gösterdi.
Haber Merkezi
Editör: Ali Rıza Cesur
Önce il birincisi, sonra bölge birincisi, bugün de Türkiye ikincisi olmayı başardı. Geçen yılın Türkiye Dördüncülüğünden sonra bu yılda Türkiye İkincisi olmaları başarının tesadüf olmadığını gösterdi.
Haber Merkezi