19 Nisan’da gerçekleştirilen seçimlerde Isparta İl Genel Meclisi Başkanlığına getirilen Av. Mehmet Ali Ertuğrul teşekkür mesajı yayımladı.

Ertuğrul’un mesajı şöyle: “31 Mart’ta gerçekleştirmiş olduğumuz mahalli idareler seçimleri neticesinde oluşan 25. Dönem İl Genel Meclisi’nin 19/04/2023 tarihinde gerçekleştirilen 1. Oturumunda meclis üyelerimizin teveccühleri ile İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Seçimler demokrasinin vazgeçilmez unsurudur. Her bir vatandaşımızın tercihine saygı duyduğumuzu ifade ediyor ve iradesini ortaya koyan tüm Ispartalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bu makamlar yalnızca milletimize hizmet etmek amacıyla verilen bir emanettir. Şahsıma tevdi edilen emanetin sorumluluğunu layıkıyla taşıyabilmek için elimden geleni yapmaya hazırım ve kararlıyım. Yerel seçimlerde Isparta’mızda bizleri başarıya taşıyan birlik ve beraberlik ortamının kazanımlarının bilinciyle, yine bu düstur ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu Türkiye Yüzyılı vizyonu önümüzdeki süreçte çalışmalarımıza ışık tutacaktır. Isparta il merkezimiz ile birlikte 12 ilçe, 9 belde ve 204 köyümüze hiçbir ayrım olmaksızın hizmet etmeye devam edeceğiz. Milletimizin bizlere göstermiş olduğu güven ve teveccühlere layık olmak istiyoruz. Sayın Valimiz başta olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşları, belediyelerimiz, muhtarlıklarımız, tüm sivil toplum kuruluşları, dernek, vakıf ve sendikalar, basın mensuplarımız ile memlekete hizmet noktasında elini taşın altına koyan tüm özel ve tüzel kişilerle uyum içerisinde çalışacağımızın sözünü veriyorum.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a,

İl Başkanımız Sn. Furkan Cem Er’e,

Milletvekilimiz Sn. Mehmet Uğur Gökgöz’e,

Milletvekilimiz Sn. Osman Zabun’a,

Isparta Belediye Başkanımız Sn. Şükrü Başdeğirmen’e,

24. Dönem İl Genel Meclisi Başkanımız Sn. Serkan Keskin’e,

İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza,

Fedakar ve kadirşinas teşkilatımızın tüm yönetimlerine ve üyelerine,

Çok değerli Ispartalı hemşerilerimize,

Isparta basınımızın güzide temsilcilerine,

Her zaman yanımda olan aileme, kıymetli eşim ve kızlarıma en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

Hep birlikte Isparta’mız için güzel hizmetler yapabilmek dilek ve temennisiyle…

Saygılarımla”.

81 il geneli Dışişleri bakanlığında çalışacak elemanlar aranıyor! 81 il geneli Dışişleri bakanlığında çalışacak elemanlar aranıyor!

Bir 3 kişi ve şunu diyen bir yazı 'EGEMENLİK KAYITSIZ SARTSIZ MİLLETINDİR' görseli olabilir

Haber Merkezi

Editör: Özge Çelik