Isparta'nın Şubat 2024 ihracatı: 26.082,20 dolar Isparta'nın Şubat 2024 ihracatı: 26.082,20 dolar

FİAT ALBEA

Fiat Albea, geçmişte şirketler tarafından da oldukça tercih edilen bir modeldi. Günümüzde bile tasarımıyla modern bir görünüme sahip olan bu otomobil, 300 bin TL bandında tercih edilebilecek araçlar arasında yer alıyor. Albea, bu fiyat aralığında alınabilecek en genç arabalardan biri olarak dikkat çekiyor.

FİAT PUNTO

Fiat Punto, geniş iç hacmiyle bu fiyat aralığında oldukça avantajlı bir seçenek sunuyor. Aracın iç mekânı, baş ve ayaklar için geniş bir alan sunarak arka kısmında üç kişinin rahatça oturmasını sağlıyor. Bagaj alanı da arka koltukların katlanmasıyla genişletilebiliyor, böylece kullanışlı bir taşıma alanı oluşturuyor. Punto'nun direksiyonu yüksekliği ayarlanabilir, böylece sürücüye iyi bir görüş alanı sunuyor. Bu özellik, müşteriler tarafından beğeni topluyor.

VOLKSWAGEN POLO

Volkswagen Polo, 300 bin TL civarında satın alabileceğiniz en iyi otomobillerden biridir. Hem 3 kapı hem de 5 kapı versiyonları bulunan Polo, kompakt boyutları ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Ayrıca modifiye işleri için de oldukça uygun bir araçtır. Polo'nun Volkswagen'in kaliteli ve dayanıklı motor teknolojisiyle donatılmış olması, güvenilir bir sürüş deneyimi sunar.

SEAT CORDOBA

SEAT Cordoba, B segmenti bir otomobil olup, adeta İbiza'nın sedan kasa versiyonu olarak nitelendirilebilir. Küçük boyutlarına rağmen iç hacmi oldukça geniş ve ferah bir yapıya sahiptir. Farklı donanım paketleri ile kullanıcılara çeşitli seçenekler sunar.

RENAULT MEGANE

Renault Megane Sedan, geniş ve konforlu iç tasarımıyla öne çıkan bir otomobildir. Türkiye'de oldukça popüler olan bu araç, satın alınan veya kiralan birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Megane Sedan'ın son teknolojiyle donatılmış geniş kokpiti, şık dış görünümü ve farklı motor seçenekleri, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.