2021 yılında tamamlanarak hizmete açılan Kirazlıdere’nin Ispartalılar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirten Isparta Başdeğirmen, Kirazlıtepe adıyla yapılan bir tesisin daha tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.

Başkan Başdeğirmen; “Baktık ki Kirazlıdere’de inanılmaz bir yoğunluk var. Kiazlıdere Sosyal Tesislerimizin hemen üst tarafında bir tepe daha var. Orada belediyemize ait bir alan var. Şimdi oraya Kirazlıtepe adıyla bir tesis daha yapıyoruz. Tamamlanmak üzere. Orada da harika bir proje hayata geçiyor. Katlı otopark yapıyoruz o tesisimize. 3 katlı bir tesis olacak. Yine Isparta’yı kuşbakışı görebileceğimiz. Eşimizi, dostumuzu, misafirimizi alıp dinlenebileceğimiz bir tesis daha ortaya çıkıyor.

Sıfır Araç İçin Yılın Son Dev Kampanyası Sıfır Araç İçin Yılın Son Dev Kampanyası

Başdeğirmen, “Kirazlıtepe ile ilgili bir sürprizimiz daha var. Oraya bir zipline projemiz var. Kirazlıtepeden, Emre Mahallesi spor tesislerinin arka tarafına inebileceğiniz bir zipline inşa ediyoruz. 950 metre uzunluğunda ve 65 kilometre hızla inebileceğimiz bir zipline. Yeni bir heyecan, yeni bir atraksiyon. Isparta böyle güzel hizmetleri hak ediyor” diye ekledi./Özge Kılınç