ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, gerçekleşen yerel seçimlerin ardından tebrik mesajı yayımladı. Başkan Çelik mesajında, “Demokrasinin temel unsurlarından yerel yönetim seçimlerini 31 Mart tarihi itibariyle geride bıraktık. Seçimlerin huzur ve güven içerisinde tamamlanmasının ardından ilimizdeki sonuçlar da ortaya çıkmıştır. Milletimizin hür iradesinin sandığa yansıdığı bu seçimlerde yeniden göreve gelen başta Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen olmak üzere ilçe ve belde belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza önümüzdeki süreçte başarılar diliyoruz. Yeni dönemde görev alan tüm yerel yöneticilerimizin başarılı projelere imza atacağına olan inancımızı belirtir, seçimlerin Isparta’mız ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Gerçekleşen seçimlerde demokratik hakkını kullanan, iradesini sandığa yansıtan vatandaşlarımıza da teşekkür ederiz.

10 banka yeni düzenlemeyi duyurdu! ATM'den işlem yaparken artık bu limitler geçerli olacak 10 banka yeni düzenlemeyi duyurdu! ATM'den işlem yaparken artık bu limitler geçerli olacak

EKONOMİDE NORMALLEŞME ADIMLARINA DEVAM ETMELİYİZ

Önümüzdeki 4 yıllık seçimsiz dönem ülkemiz için önemli bir fırsat olmakla beraber;  enflasyonla mücadele, ekonomide yapısal reformların hayata geçirilmesi, kalıcı ve sürdürülebilir olabilmesi için iyi değerlendirilmelidir. Bu zaman diliminde mevcut ekonomik programa ve normalleşme adımlarına devam etmeliyiz. İş dünyası olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle üretime, ihracata ve istihdama devam edeceğiz. Bu konuda hepimiz elimizi taşın altına koyacağız.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi