Pankart (3)Pankart (4)Pankart (19)Isparta Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilen törene Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar da katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Tatar, iletişimin ve özgüvenin önemine vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı: "Bütün bu bilgilerden hep birlikte faydalanabilmeniz ve daha güçlü, daha iyi yarınlar için hizmetlerinizi bu anlayışla sürdürmenizin çok önemli olduğunu sizlere paylaşıyorum ve tabii bir kez daha söylüyorum iletişim, diyalog, samimiyet ve kendinizi diğer taraftan bakıldığında özgüveni yüksek, güvenilir bireyler olarak kabul ettirmek ve ona göre çalışmak gereklidir."

Yaşadığı Evde Ölü Bulundu Bugün Toprağa Verilecek Yaşadığı Evde Ölü Bulundu Bugün Toprağa Verilecek

Törene Isparta Valisi Aydın Baruş, AK Parti Isparta Milletvekilleri Osman Zabun ve Mehmet Uğur Gökgöz, Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı, Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, öğrenciler ve aileleri katıldı. Öğrencilerin korteji sırasında ilginç ve düşündürücü pankartlar da dikkat çekti.

Pankart (21)Pankart (12)Pankart (8)Pankart (1)Pankart (17)Pankart (9)Pankart (5)Pankart (38)Pankart (27)Pankart (37)Pankart (24)Pankart (14)Pankart (15)Pankart (7)

Muhabir: Ali Rıza Cesur