Sağlık – Sen Isparta Şubesi, yetki dönemi sonrası Kadın ve Gençlik Kolları mensupları ile ilk toplantısını dün Şube Başkanı Mahmut Ağun başkanlığında gerçekleştirdi.

Dün saat 17.00’de Memur – Sen Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Şube Bakanı Mahmut Ağun’un yanı sıra Şube Yönetimi, Şube Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Temsilcileri katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Sağlık – Sen Isparta Şube Başkanı Mahmut Ağun, tüm katılımcılara teşekkür ederek; “Öncelikle geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen üyelik sayımı sonuçları ile sağlık ve sosyal hizmet çalışanları sendikası yani Sağlık – Sen Isparta Şubesi olarak yeniden yetkiyi aldık. Çünkü, biz büyük bir aileyiz. Bu birlik ve beraberliği Allah’ın izniyle kimse bozamayacaktır.

Evet, ‘Yetkili Sendika’ olmamız hususundaki başarı elbette ki her türlü fedakarlıktan kaçınmayarak aziz milletimize sağlık ve sosyal hizmeti ulaştıran kıymetli üyelerimiz ve siz çok değerli arkadaşlarımızındır. Sizlere ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bu başarının mimarı sizlersiniz” dedi.

Köke Köyü'nde Biçerdöver Kazandırma Projesi Hayata Geçti Köke Köyü'nde Biçerdöver Kazandırma Projesi Hayata Geçti

Haber Merkezi

Editör: Özge Çelik