Arefe Günü mesajlarını iletmek isteyenler arayış içindeler. İşte, bu özel gün için en güzel ve anlamlı Arefe Günü mesajları:

  1. "Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Arefe gününüz kutlu olsun."

  2. "Sizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun."

  3. "Bir avuç dua, sıcak bir mesaj, bir kucak sevgi, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Arefe Gününüz Kutlu Olsun."

  4. "Sevdiklerimiz hep yanımızda olsun, yüzümüz ve gülümüz hiç solmasın. Yüreğimize damla damla umut, günlerimize bin tatlı mutluluk dolsun. Arefe günümüz mübarek olsun."

  5. "Ebu Hureyre (Allah Ondan razı olsun)'den rivayet edildiğine göre Rasûlullah (sallallahu aleyhi vesellem) şöyle buyurdu: 'Allah'ın cehennemden en fazla kulunu âzâd ettiği gün Arefe günüdür.' (Müslim, Hac, 436)"

  6. "Allah'tan Arefe günü orucunun öncesindeki ve sonrasındaki sene(nin günahlarına) keffaret olmasını umarım." (Muslim)

  7. "Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Arefe gününüz kutlu olsun."

  8. "Bugün Arefe! Mükafatından mahrum kalmayalım…"

    Amatör Olta Balıkçılar Derneği Molozları Topladı Amatör Olta Balıkçılar Derneği Molozları Topladı

Haber Merkezi