Teknonand olarak, İstanbul Pendik'te bulunan teknik servisimizle iPhone kullanıcılarına kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Geniş teknik ekibimiz ve uzmanlığımızla iPhone cihazlarınızdaki birçok sorunu çözmekteyiz. İşte sunduğumuz temel hizmetlerden bazıları:

Milyonlarca Emekli İçin Yeni Düzenleme Yapılacak Milyonlarca Emekli İçin Yeni Düzenleme Yapılacak

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone'unuzun depolama kapasitesini artırmak istiyorsanız, Teknonand uzmanları olarak size özel hafıza yükseltme çözümleri sunuyoruz. İster fotoğraf, ister uygulama, isterseniz müzik dosyalarınız olsun, cihazınıza daha fazla alan ekleyerek daha fazlasını depolayabilirsiniz.

Face ID Çalışmıyor

 Face ID, iPhone kullanıcılarının güvenliğini sağlayan önemli bir özelliktir. Eğer Face ID sisteminizde bir sorun yaşıyorsanız, Teknonand uzmanları tarafından sunulan face ID tamiri hizmeti ile bu sorunu çözebilirsiniz. Yüz tanıma sisteminizin düzgün çalışmasını sağlamak için gerekli onarımları gerçekleştiriyoruz.

iPhone X Face ID Tamiri

iPhone X kullanıcıları için özel olarak sunulan Face ID tamiri hizmetimizle, cihazınızdaki yüz tanıma sistemindeki sorunları hızlıca gideriyoruz. Uzman teknik ekibimiz, gelişmiş ekipmanlarla donatılmış servis noktamızda, iPhone X'inizin Face ID özelliğini ilk günkü performansına geri getiriyor.

Neden Teknonand?

  • Uzman ve Deneyimli Ekip: Teknonand olarak, alanında uzman ve deneyimli teknik ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.
  • Orijinal Parça Kullanımı: Yaptığımız her işlemde orijinal Apple parçalarını kullanarak, cihazlarınızın kalitesini koruyoruz.
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Servisimize gelen cihazlar, işlemlerimizi hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanarak müşterilerimize geri teslim edilir.
  • İstanbul Dışına Kargo İmkanı: İstanbul dışında yaşayan müşterilerimize güvenli kargo ile hizmet sunuyoruz. Cihazınızı bize gönderin, sorunları tespit edip çözerek güvenle geri gönderelim.

Teknonand ile iPhone'unuzun teknik sorunlarına profesyonel çözümler bulun! Detaylı bilgi ve randevu için www.teknonand.com adresini ziyaret edebilir veya +90 (553) 830 24 91 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Teknonand, güvenilir teknik servis hizmetiyle yanınızda!