Tural, “31 Martta zafer iyilerin olacak, inananların olacak, Isparta’nın olacak” dedi
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Isparta ziyareti kapsamında katıldığı teşkilat iftar programında Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, Genel Başkan Akşener’e “Bu ülkenin gür sesine kulak veren,  Atamızın gösterdiği hedefte, cumhuriyet değerlerimizin her zaman koruyucusu ve savunucusu olan,  cesurlar hareketinin lideri Sayın Genel Başkanım, güller göller ve gönüller diyarı, demokrasinin beşiği, dokuzuncu Cumhurbaşkanımız merhum Süleyman Demirelin memleketine, baba ocağı Ispartamıza hoş geldiniz şeref verdiniz” şeklinde hitap etti 
ÇOCUKLARIN MUTLU, EMEKLİNİNYÜZÜNÜN GÜLDÜĞÜ BİR ŞEHİR 
Isparta’yı İyi Belediyecilikle buluşturmak için üç ayı aşkın süredir, gece gündüz demeden  çalıştıkların belirten Tural “Sizlerden aldığımız destek ve güçle çalınmadık kapı, sıkılmadık el, dokunmadık kimse bırakmayacağız diyerek çıktığımız bu kutlu yolda,  şehrimizin temel sorunlarının farkında ve bilincindeyiz. Bu sorunları, halının altına süpürmeye değil, gövdemizi taşın altına koyarak çözmeye geliyoruz. Halkımızın geçim derdiyle uğraşmaktan yorulduğu, ötekileştirildiği, ayrıştırıldığı böyle bir dönemde  önceliğimiz;  tencerenin kaynadığı, çocukların ve gençlerin mutlu olduğu, emeklimizin, hanım kardeşlerimizin yüzlerinin güldüğü bir yaşanılabilir bir şehir oluşturmaktır” dedi. 
BAŞARACAĞIZ… BAŞARACAĞIZ… BAŞARACAĞIZ…
Tural konuşmasını İyi Parti Genel Başkanı Akşener’in  ‘Başaracağız, başaracağız, başaracağız. Çünkü Biz kazanmaya ve başarmaya varız” sözleriyle bitirirken, “İnşallah 31 Martta Isparta’da zafer iyilerin olacak, zafer inananların olacak, zafer Isparta’nın olacak” diye konuştu.

Kaçmaya çalışırken yakalandı Kaçmaya çalışırken yakalandı

Haber Merkezi

Meral Akşener6Meral Akşener5Meral Akşener4Meral Akşener3Meral Akşener2Meral Akşener1