Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Başdeğirmen, yeni dönemde de hizmetlere güçlü şekilde devam mesajı verirken esnaf ve vatandaşlar da desteklerinin tam olduğunu vurguladı.

Emniyet Müdürü Koçak'tan gazi ve ailesine bayram ziyareti Emniyet Müdürü Koçak'tan gazi ve ailesine bayram ziyareti

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, gece gündüz demeden ziyaretlerini sürdürüyor. Karaağaç pazarında esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Başdeğirmen, esnafa hayırlı işler dilerken, vatandaşlarla da sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Başdeğirmen, fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi, çocuklarla yakından ilgilendi. Ziyarete AK Parti Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

Pazarcı esnafı ve vatandaşlar 31 Mart yerel seçimlerinde Başkan Başdeğirmen’i desteklediklerini belirterek, “Başkanım arkanızdayız. Allah’ın izniyle yeniden göreve devam edeceksiniz. Hizmetlerinizden çok memnunuz. İşte adam gibi adam Şükrü Başdeğirmen. Biz sizden razıyız. Allah sizden bin kere razı olsun. Kazanacağız” dedi.

Önceki yönetim döneminde evinin yıkıldığını ve yapılmadığını belirten bayan bir esnaf, “Isparta’yı Isparta yaptınız, tekrar yapın. Dürüstsün, efendisin, halkın arasındasın. Önceki dönemde evimizi yıktılar, yapmadılar. Kendilerini Kafdağı’nda gördüler. Sen çocuklarla çocuk oluyorsun, milletin içindesin. Şadiye hanım da sizin gibi çocuklarla çocuk oluyor, milletin içinde. Teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Haber Merkezi