AK Parti Isparta İl Başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Isparta milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Osman Zabun ve Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve partiller katıldı. Yoğıun alkışların olduğu toplantıda  İl başkanı Serkan Keskin seçimin yaklaştığına dikkat çekerek adaylık için başvuruda bulunacakları bilgilendirdi. yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı "ÖNCELİKLE CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN 85. ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ.

31 MART 2024 TARİHİNDE YAPILACAK YEREL SEÇİM HAZIRLIKLARININ STARTININ 09.11.2023 TARİHİNDE BAŞLAMIŞ OLDUĞUNUN BİLGİSİNİ VERMEK İÇİN TOPLANMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

PARTİMİZDE ADAY BELİRLEME SÜRECİ ŞU ŞEKİLDE GERÇEKLEŞECEKTİR.

       BELEDİYE BAŞKANLARI İÇİN;

BAŞLANGIÇ: 09.11.2023

BİTİŞ: 17.11.2023

BELEDİYE VE İL GENEL MECLİS ÜYELİKLERİ İÇİN;

BAŞLANGIÇ: 09.11.2023

Emekli Maaşlarından O Para Kesilecek Emekli Maaşlarından O Para Kesilecek

BİTİŞ: 03.12.2023 TARİHİNDE SONA ERECEKTİR.

KAMU GÖREVLİLERİNDE EMEKLİLİK DİLEKÇESİ VERİP ADAY OLACAKLARIN, EMEKLİLİK İSTEĞİNİ EN GEÇ 01.12.2023 CUMA GÜNÜ SAAT 17:00 YE KADAR VERMESİ GEREKMEKTEDİR.

BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI İÇİN TEŞKİLAT TEMAYÜL YOKLAMASI 19.11.2023 PAZAR GÜNÜ SAAT 10:00 – 16.00 ARASINDA ELEKTRONİK ORTAMDA SÜLEYMAN DEMİREL KONGRE VE SERGİ SALONUNDA YAPILACAKTIR.

BAŞVURULARDA BELİRLENEN BAĞIŞLARIN TÜM DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE VAHŞİCE İŞLENEN VE SOYKIRIMA VARAN SALDIRILARDAN ETKİLENEN, GAZZE’Lİ KARDEŞLERİMİZİN TEMEL İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASI İÇİN AFAD ÜZERİNDEN İLETECEĞİZ.

CUMHURBAŞKANIMIZ GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞANIN ÖNDERLİĞİNDE 31 MART 2024 TARİHİNDE YAPILACAK YEREL SEÇİMLERDE MEVCUT BELEDİYE BAŞKANLIKLARIMIZI KORUMAK VE YENİ BELEDİYE BAŞKANLIKLARINI KAZANMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI YAPACAĞIZ.

SÜRECİN TİTİZ BİR ŞEKİLDE TAKİBİNİ TEŞKİLATLARIMIZLA, BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN DE YÜRÜTÜP, TÜM BELEDİYELERİMİZİ AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE BULUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ.  BİZLER HER DAİM ISPARTAMIZA VE ISPARTALI VATANDAŞLARIMIZA EN İYİ HİZMETİ GÖTÜRME GAYRETİNDE OLDUK, BUNDAN SONRA DA AYNI GAYRET İÇERİSİNDE OLACAĞIZ.

SÜRECİN ÜLKEMİZE VE ISPARTAMIZA HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYOR HEPİNİZİ SEVGİ, SAYGI VE HÜRMETLE SELAMLIYORUM." ifadelerini kullandı.