Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan, Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen 6 Mart etkinliğinde Mustafa Kemal Atatürk'ün Isparta'ya gelişini anmak üzere düzenlenen konferansa katıldı.

Etkinlik, önce saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlarken, ADD Isparta Şube Başkanı Mehmet Sahil Derici'nin hoşgeldiniz dilekleriyle devam etti.

Konferansa katılan Hikmet Yalım Halıcı, bu önemli günde katılım sağlayan vatandaş ve üyeleri saygı ve sevgi ile selamlarken, ADD Genel Başkanı Mustafa Hüsnü Bozkurt, konuşmasında davet için katılım sağlayanlara teşekkürlerini iletti ve Mustafa Kemal Atatürk'ün ve Cumhuriyetin önemini vurgulayan bir konuşma gerçekleştirdi. Bozkurt, "Bizim Cumhuriyetimiz bir devrimdir. 20. yüzyılın dünyadaki bütün devrimler arasında yaşayan tek devrim Kemalizmdir ve bunu değiştirmek mümkün değildir." ifadelerini kullandı.

Yazgan, ADD'nin Hazard salonunda düzenlediği yemeğe katılarak, misafirlere afiyet olsun dileklerini sundu. Yazgan, dernek üyelerine hoş karşılama için teşekkürlerini iletti. Bu anlamlı etkinlik, Isparta'da Atatürk'ün izinde birleşen toplumun bir kez daha bir araya gelmesini sağladı.

Isparta'da Motosiklete Talep Artıyor İşte Fiyatlar Isparta'da Motosiklete Talep Artıyor İşte Fiyatlar

Haber Merkezi