Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, bir taraftan mahallelerde mitinglerine devam ederken, diğer taraftan da esnaf gezilerini sürdürüyor.

Esnafların Ramazan ayını tebrik eden Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, son olarak da Gül Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi.

Esnafların sıcak ve samimi karşılamalarıyla karşılaşan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, önümüzdeki döneme ilişkin hazırladıkları projelere yönelik esnafa bilgi verdi.

19 yaşındaki Mevlüt Uysal hayatını kaybetti 19 yaşındaki Mevlüt Uysal hayatını kaybetti

Esnaf da Başkan Başdeğirmen’e görev süresi içerisinde yaptığı çalışmalar, hayata geçirdiği projelerle şehre değer kattığını söylediler. Esnaf, “Güneş enerjisi santralleri çok güzel, Meydan AVM için söylenecek hiçbir şey yok. Kirazlıdere’yi, Andık’ı yaptınız şehrimize birbirinden güzel değerler kazandırdınız. Arkanızdan konuşulanları duyduğumda hakikaten çok sinirleniyorum. Bu kadar hizmeti insanlar görmüş. Şükrü başkan çalmadı. Şükrü Başkan yandaşlarına, kardeşlerine çıkar sağlamadı. Kimse size haram lokma yedi diyemez. Isparta halkı olarak seni biliyoruz. Alın terinle hizmet etmeye çıktın ve çok başarılısın, bizlerde yanınızdayız” dedi.

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen de “Rabbim çok daha güzel hizmetleri bizlere yapmayı nasip etsin. Allah tüm vatandaşlarımızdan razı olsun” dedi.

Belediye Bülten