Isparta’da yaşayan her bir bireyin faydalanabileceği yatırımları adil belediyecilik anlayışıyla sürdürmeye devam ettiklerini ve hayatları kolaylaştırmaya yönelik adımlar atmaya devam ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Bundan sonrada erişilebilir ve kapsayıcı belediyecilik anlayışımızla hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Ziyarette Dernek Başkanı Sabriye Aydın, Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen’in kendilerine emeğinin çok olduğunu söyleyerek, "Cemevi’nde sayın başkanımızın bize destekleri çok oldu. İç, dış sıvayı, kapıları, pencereleri, morg yapımı başta olmak üzere diğer birçok konuda bizlere çok faydalı oldu. Biz kendisine çok teşekkür ediyoruz, iyi ki var. Başkanımız bize bir telefon kadar yakın, her telefonu açıyor, bizi hiç kırmıyor” dedi.

Yaptıkları işlerin herkese faydalı olacak çalışmalar olması yönünde adımlar attıklarını dile getiren Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, “Amacımız, vaktimizi vatandaşlarımızın en üst düzeyde faydalanabileceği hizmetlere ayırabilmek. Göreve geldiğimizden buyana bizlerin düsturu bu oldu. Şehrimize yeni bir taziye evi çalışmamız var. Orayı da hizmete açacağız. Isparta’mıza 2 adet taziye evi yapıyoruz bunlardan birisi Işıkkent Mahallesinde diğeri de Zafer Mahallesinde olacak. Yerini belirledik. Çünür Mahallesinde de bir Cemevi yapımı planladık” görüşlerinde bulundu.

Göller ve Güller Ekspresi 2024 Bilet Fiyatları Açıklandı Göller ve Güller Ekspresi 2024 Bilet Fiyatları Açıklandı

Başkan Başdeğirmen, kendisine gösterilen ilgiden ve samimiyetten dolayı çok teşekkür ettiğini belirterek, “Biz sizlere uzak değiliz. Her zaman yanınızdayız. Hep beraberiz, birlik olalım” ifadesinde bulundu.

Başkan Başdeğirmen’in kendilerine gösterdiği güler yüzünden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren vatandaşlar da “Sizleri çok seviyoruz, ayağınıza sağlık. Bizden yana şüpheniz olmasın. Kazanmanızı istiyoruz” dediler.

Belediye Bülten