Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Nafi Duru, yönetim kurulu ve beraberindeki heyet Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan BBP İl Başkanı Nafi Duru, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in sevgi ve saygısının büyük olduğunu dile getirerek tebrik etti. Duru, “Hak eden yerini bulmuştur” derken, Başkan Başdeğirmen’in çok daha güzel hizmetlere imza atacağına inandıklarını aktararak, “Gerekeni yapıyorsunuz, halk sizden memnun. Allah devamını getirsin, hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden ve teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de çok daha güzel hizmetlere imza atacaklarını dile getirdi. Başkan Başdeğirmen, “Hep beraber olduğumuz zaman çok daha güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Nasıl seçimde güzel bir sonuçla sizin desteklerinizle başardıysak, amacımız bundan sonraki hizmetlerde de sizlerin destekleriyle çok daha güzel hizmetler yapacağız. Vermiş olduğunuz destekten ve ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin ve bu güzelliği de şehrimize yaşatmak için güç kuvvet versin diyorum” görüşlerinde bulundu.

PTT'den Uyarı Geldi Bu Konuda Dolandırıcılara Dikkat PTT'den Uyarı Geldi Bu Konuda Dolandırıcılara Dikkat

Beldiye Bülten