TBMM 23. 24. 25. 26. ve 27. dönem AK Parti Isparta milletvekili,  26. ve 27. Dönem TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığı yapan ve aynı zamanda  24 Şubat 2019-2 Haziran 2023 tarihleri arasında  TBMM Başkanvekilliği görevinde bulunan ve halen AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı olan Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Soner Toros Basın Merkezini ziyaret etti.

AK Parti SKM Başkanı Fatih Tola ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette geçtiğimiz aylarda babasını kaybeden Isparta  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’a başsağlığı dileğinde bulunan Bilgiç, yeni Basın Merkezinin de hayırlı olması dileklerinde bulundu. Bilgiç, Soner Toros Basın Merkezini çok güzel bulduğunu ve Isparta Basını için hayırlı olması dileklerinde bulundu.

AK Parti eski Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, AK Parti iktidarı döneminde Isparta’ya sayısız hizmetlerin geldiğini, özellikle sağlık alanında çok ciddi yatırımlar gerçekleştirildiğini, Şehir Hastanesinin bugün birçok ilde bulunmadığını söyledi. İl Özel idaresine geçmişte asfalt plenti kazandırdıklarını ve böylece birçok köy yolunun asfaltının yapıldığını kaydeden Bilgiç, eski Devlet Hastanesinin bulunduğu alana ISUBÜ binalarının yapılmasıyla o  bölgenin canlanmaya başladığını geçmişte kendilerine kızan esnafın şimdi teşekkür ettiklerini belirtti.

Basın mensupları ile sohbet etme imkanı da bulan ve siyasi gündemi değerlendiren Bilgiç, 31 Mart seçim çalışmalarının önümüzdeki günlerde daha da yoğunlaşacağını ifade etti. Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş ve basın mensupları da ziyaretinden dolayı Bilgiç’e teşekkür etti. Bilgiç’İn ziyaret programı sohbetin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Isparta’da 3 işyerinde gümrük kaçağı ürünler ele geçirildi Isparta’da 3 işyerinde gümrük kaçağı ürünler ele geçirildi

Haber Merkezi