Operasyon, Aileleri ve toplumu koruma amacıyla yapılan titiz bir çalışmanın ürünü olarak değerlendiriliyor. İşte operasyonun detayları:

Kontrolsüz Yola Çıkan Otomobille Çarpıştı 1 Yaralı Kontrolsüz Yola Çıkan Otomobille Çarpıştı 1 Yaralı

Burdur Emniyeti, bir birahanede konsomatris olarak çalıştırılan kadınların zorla fuhuş yaptırıldığı bilgisine ulaştı. Kadınların iş yerinde müşterilere pazarlanması ve bazılarına zorla senet imzalatılarak tehdit ve şantaj yapıldığı ortaya çıktı.

5 Temmuz 2024 tarihinde Burdur Emniyeti, beş farklı adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Operasyonda S.K., D.D., L.Ö. ve E.A. isimli dört şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler, işledikleri suçlarla ilgili soruşturma kapsamında 9 Temmuz 2024 tarihinde adli makamlara sevk edildi.

Operasyonda ele geçirilen deliller arasında çok sayıda dijital materyal, ruhsatsız bir tüfek, 68 adet fişek, iki muşta ve bir uyuşturucu kullanım aparatı bulunuyor. Ayrıca, fuhşa zorlanan kadınların ifadeleri alınmış ve para karşılığı fuhuş yapan erkeklerle ilgili bilgiler toplanmıştır.

Bugün öğle saatlerinde Burdur Adliyesi'nde görülen duruşma sonucunda S.K., D.D., L.Ö. ve E.A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: Haber Merkezi