Isparta'nın Şubat 2024 ihracatı: 26.082,20 dolar Isparta'nın Şubat 2024 ihracatı: 26.082,20 dolar

Basın camiasının ilimizin gelişimine büyük katkılar sağladığını belirten ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Isparta’mızın ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayan tüm basın mensuplarına gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etti.

Başkan Çelik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Demokrasilerin vazgeçilmez unsurları olan basın ve medya, aynı zamanda kurumlarla bireyler arasındaki veri akışını sağlayan düşünce, ifade ve haber alma özgürlüğünün en etkin araçlarıdır. Halkı bilgilendirmek maksadıyla, mesai mefhumu olmadan her şart altında görevini yapmaya çalışan gazeteci arkadaşlarımızın özverileri bütün takdirlerin üzerindedir. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda basınımızın desteğini yakından hissettik. Ortaya koydukları emek ve gayrete şahidiz.

Isparta’da tarım, sanayi, turizm ve hizmet sektörleri başta olmak üzere tüm alanlarda başarıya ulaşılmasında ve bu başarının da ekonomimize olumlu yönde yansımasında basın çalışanlarının çok önemli rolü ve katkıları bulunmaktadır. Yakaladığımız istikrarı devam ettirmek ve yeni başarılara imza atmak için bizlere olduğu kadar basın mensuplarına da büyük bir sorumluluk düşmektedir.

Halkımıza sunmuş oldukları hizmetten dolayı ilimizdeki tüm basın-yayın kuruluşlarının temsilci ve çalışanlarının, kamuoyunun gözü kulağı olan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, görevlerinde üstün başarılar dilerim.”

Haber Merkezi