Ticari Taksi İle Motosiklet Çarpıştı Yaralı Var Ticari Taksi İle Motosiklet Çarpıştı Yaralı Var

Ziyarette Başkan Başdeğirmen’e yeni döneminin hayırlı uğurlu olması dileklerini ileten IGİAD Başkanı Çiftçi, “İnşallah bu dönem şehrimizi bir önceki dönemden çok daha ileriye daha güzel konumlara taşıyacağınıza olan inancımızı ve güvenimizi belirtmek istiyorum. Bizde dernek olarak memleketimizin ileriye gitmesi için üzerimize düşen her ne vazife varsa sizlerle birlikte sadece bir işaret yeterli. Her zaman her yerde biz var gücümüzle çalışmaya hazırız. Hepimizin gayesi ortak hepimizin gayesi Isparta'nın daha iyi konumlara, daha iyi yerlere taşınabilmesidir.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren ve teşekkür eden Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de bugüne kadar dernekle uyumlu bir şekilde çalıştıklarını, iş birlikleri yaptıklarını aktardı. Başkan Başdeğirmen, “Tabi ki Isparta'da genç olarak sizlerin bu işlerin içerisinde olması bizim ufkumuzu daha çok açıyor, daha farklı projeler ortaya çıkıyor. Bugüne kadar sizlerin projelerinden istifade ettik. Bundan sonra da inşallah aynı düşünce ve aynı amaçla Isparta’mıza hizmet edecek güzellikleri hep beraber paylaşmak istiyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz düşünceler, fikirler çok değerli” şeklinde konuştu.

Her düşünce ve fikre açık olduklarını aktaran Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Bugün Isparta’mız ülkemizde söz sahibi olan bir şehir haline gelmeye başladı. Daha önceleri Isparta’ya özel turlar yapılmazken, şimdi komşu illerimizden günübirlik veya 2 günlük özel turlar yapılmaya başlandı. Andık Deresi, Kirazlıdere, Gölcük, Eğirdir olsun o değerleri gayet güzel bir şekilde sunabiliyoruz. Şehrimize dışarıdan misafir alabiliyoruz. Bunlar da sizin gibi genç arkadaşlarımızın bizlere verdiği fikirlerdi. Hepimiz Isparta için bazı şeyler yapmaya çalışıyoruz. O yüzden sizlerin fikirlerinizi önemsediğimizi de belirtmek istiyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da el birliği, güç birliği yaparak şehrimize hizmet edelim” görüşlerinde bulundu.

Belediye Bülten