Otomobil Refüje Çarptı 2 Yaralı Otomobil Refüje Çarptı 2 Yaralı

Başkan Başdeğirmen, Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak ve beraberindeki heyeti, Çandır ve Küçükhacılar Köyü Muhtarlarını, Torosgaz Bölge Müdürü Mehmet Şanlı’yı kabul etti. Başkan Başdeğirmen, ilçelere, beldelere ve köylere hizmetin devam edeceğinin mesajını verdi.

Başkan Başdeğirmen’in abi belediyecilik kültürünü tam anlamıyla yansıttığını belirten Sütçüler Belediye Başkanı İsmail Yurdabak, “Bundan sonra da daha fazlasını yapacağından hiçbir şüphemiz yoktur” dedi. Yurdabak, “Başkanımıza 2.döneminde de üstün başarılar diliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘tevazu, samimiyet ve gayretle’ sözü var. Biz bunu sayın başkanımızda görüyoruz. Abi belediyeciliğini tam anlamıyla yapan bir başkanımız var. İlçelerimize, beldelerimize ve ilimize çok güzel hizmetleri var. İnşallah bundan sonra da daha fazla hizmetler yapacağından hiçbir endişemiz ve şüphemiz yoktur” görüşlerinde bulundu.

Sütçüler Çandır Muhtarı Süleyman Akıntürk’te 2021’deki Çandır’daki orman yangınında Başkan Başdeğirmen’in kendilerine büyük destek verdiğini söyledi. Akıntürk, “Çandır’ımıza vermiş olduğunuz, değer, katkı ve hizmetlerden dolayı şahsım ve köy halkım adına sizlere teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin” ifadelerinde bulundu.

Amacının Isparta’nın tümüne en iyi hizmeti yapabilmek olduğunu belirten Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de “Türkiye’de ilk kez merkez köylerine doğalgaz veren bir il olduk” dedi. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Amacımız memleketimize en güzel hizmeti yapabilmek. Sizlerin desteğiyle hem ilçelerimize hem köylerimize, beldelerimize özel idaremizin yapmış olduğu hizmetlerin dışında da hizmetleri getirmektir amacımız. Rabbim yardımcımız olsun, sizlerle birlikte güzel hizmetleri yapmayı nasip etsin. Doğalgaz bölge müdürümüze de teşekkür etmek istiyorum. Türkiye’de ilk kez merkez köylere doğalgaz veren bir il olduk. 9 ilçemizde doğalgaz var. Beldelerimizin birçoğuna doğalgaz verdik. Bu yıl içinde geri kalanlara da doğalgazları ulaştıracağız”dedi.

Haber Merkezi