Yapılan seçimler neticesinde kırmızı liste ile seçimlere giren Erdem Demiralay 139 oy alarak bu göreve seçildi. Beyaz liste ile seçimlere giren diğer aday Tuncay Güler ise 102 oy aldı.

ISPARTA İMO’DA YÖNETİM DEĞİŞTİ

İnşaat Mühendisleri Odası Isparta Temsilcilik Kurulunda Başkan da yönetim de değişti. Yaklaşık 730 üyesi bulunan Isparta İMO’da üyeler, yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini seçmek için sandık başına gitti.

6 YIL HİZMET ETTİLER…

Bilindiği gibi; 6 yıldır bu görevi yürüten deneyimli ve sevilen inşaat mühendisi Şeref Korkmaz ve yönetimi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 10 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde tekrar aday olmayacaklarını açıklamışlardı.

DEMİRALAY: 139-GÜLER: 102

Bugün saat 12.00 – 16.00 saatleri arasında İnşaat Mühendisleri Odası Isparta Temsilciliğinin bulunduğu eski Hastane Caddesi üzerindeki oda binasında yapılan seçimlerde odaya kayıtlı 243 üye oy kullandı. Yapılan seçimler neticesinde kırmızı liste ile seçimlere giren Erdem Demiralay 139 oy alarak bu göreve seçildi. Beyaz liste ile seçimlere giren diğer aday Tuncay Güler ise 102 oyda kaldı. 2 oy ise geçersiz sayıldı.

İŞTE ERDEM DEMİRALAY’IN LİSTESİ

İki liste ile gidilen seçimlerde İnşaat Mühendisleri Odası Isparta Temsilcilik Kurulu şu isimlerden oluştu:

ASİL:

Erdem DEMİRALAY

Ahmet Alp CANLI

Serhat ÖZTAŞ

Ahmet BİLGİÇ

Umur ZEYBEK

Isparta'da Hayvansal Üretim Yapan Çiftçiler Hibe Desteği Isparta'da Hayvansal Üretim Yapan Çiftçiler Hibe Desteği

YEDEK:

Engin AYDEMİR

Hamide TEKELİ

Nilüfer Tongal ÇETİNTAŞ

Mehmet Mahsum KARTAL

Lebide Sultan ÜNAL