TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü tarafından Isparta-İzmir arasında gece seferi yapan Göller Ekspresi'ne ek olarak gündüz saatlerinde işleyen Güller Ekspresi, 20 Aralık 2023 tarihinde başlayan seferlerine devam ediyor.

1993 yılından bu yana İzmir, Aydın, Denizli, Burdur ve Isparta illerini birbirine bağlayan Göller Ekspresi gece saatlerinde karşılıklı sefer olarak işletiliyordu.

Vatandaşlardan gelen taleplerin artması dolayısıyla Isparta-İzmir arasındaki Göller Ekspresi'ne ek olarak gündüz sefer yapacak yeni bir tren seferi konuldu.

Güller Ekspresi adı verilen gündüz treni, hizmete girdiği tarihten bu güne kadar 95 bin 219 yolcuyu taşıdı.

Güller Ekspresi'nin hizmete girmesiyle birlikte, Isparta ile İzmir arasında yapılan seyahatler daha da kolaylaştı. Yolcular, bu sayede daha geniş bir zaman aralığında seyahat edebilme imkanına sahip olurken, aynı zamanda daha konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimliyor.

İzmir'den saat 10.40'da kalkış yapan Güller Ekspresi 19.05'te Isparta'ya ulaşıyor. Göller Ekspresi de gece seferlerine devam ediyor.

TCDD Taşımacılık tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında; "İzmir (Basmane)-Isparta arasında işleyen ana hat trenlerimizin, aynı güzergah üzerinde sabah işletilen treninin adı Güller Ekspresi, gece saatinde işletilen treninin adı ise Göller Ekspresi’dir.

20 Aralık 2023 itibarıyla seferlerine başlayan Güller Ekspresi, bugüne kadar hizmet verdiği 95 bin 219 yolcusunun yanı sıra yeni misafirlerine de eşsiz manzaralar sunmaya devam ediyor" denildi.

Kiracı kira zammını kabul etmezse ne olur? Kiracı kira zammını kabul etmezse ne olur?

Özge Çelik