Isparta İnsan Kaynakları Platformu 3 Mayıs 2024 tarihinde, Isparta Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) İnsan Kaynakları Bölüm Başkanlığı birliği ile İŞKUR İl Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Isparta’da en fazla istihdam sağlayan 25 işletmenin insan kaynakları müdürünün katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda; İŞKUR İl Müdürü Mustafa HÖKE, SDÜ İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Osman Kürşat ACAR,  Isparta Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa BALCI, Isparta Ticaret Odası (ITSO) Genel Sekreteri Ercüment ÇELİKÖZ de yer aldılar.

Toplantıda İŞKUR İl Müdürü HÖKE, İŞKUR tarafından hazırlanan İşgücü Piyasası analiz raporunda yer alan ilimizde “en çok talep edilen” ve “temininde güçlük çekilen” meslekler hakkında paylaştığı veriler İK yöneticilerince değerlendirildi. Süleyman Demirel Üniversitesi İK Bölümünce hazırlanan “İşgücü Piyasasına Z Kuşağının Getirdiği fırsatlar ve tehditler” başlıklı çalışmanın bulgularını paylaştığı toplantıda İlimizde istihdamla ilgili sorunların değerlendirmesi yapıldı.

Yaşlı kadın evinde ölü bulundu... Yaşlı kadın evinde ölü bulundu...

Haber Merkezi

Editör: Özge Çelik