Isparta'da vatandaşların en çok sorguladığı ve ilgi gösterdiği konular belirlendi. Özellikle elektrik kesintileri başı çekerken, şehrin eğlence mekanları ve spor takımı da sıkça araştırılan konular arasında yer aldı. Ramazan ayına gelinmesiyle birlikte iftar saatleri son aylar içerisinde en çok arananlar listesine girdi.

  1. Elektrik Kesintileri: Isparta'da yaşanan elektrik kesintileri, vatandaşların en çok merak ettiği ve araştırdığı konuların başında geliyor. Elektrik dağıtım şirketlerinin kesinti bilgilendirmeleri, şehirde elektrikle ilgili sıkıntıların çözümü için takip ediliyor.

  2. Eğlence Mekanları: Isparta'da bulunan eğlence mekanları da vatandaşların ilgisini çekiyor. Şehirdeki cafe, restoran, bar ve diğer eğlence mekanları hakkında bilgi edinmek isteyenler, en popüler ve yeni açılan mekanları araştırıyor.

    Ramazan Acar’ı vefatının 9’ncu yıldönümünde rahmetle anıyoruz Ramazan Acar’ı vefatının 9’ncu yıldönümünde rahmetle anıyoruz
  3. Ispartaspor: Sporun kalbinin attığı şehirde, Ispartaspor'un son durumu ve maç programları da vatandaşların sıkça sorguladığı konular arasında. Taraftarlar, takımlarının güncel haberleri ve maç sonuçları için bilgi almak için interneti kullanıyor.

  4. Kahvaltı Yerleri: Isparta'da kahvaltı yapabilecekleri en iyi mekanlar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, şehirdeki en popüler kahvaltı mekanları ve önerilen yerler hakkında araştırma yapıyor.

  5. İftar Saati: Özellikle Ramazan ayında, Isparta'da iftar saati bilgileri ve en iyi iftar mekanları merak konusu oluyor. Vatandaşlar, şehirdeki iftar saatlerini ve iftar için en ideal mekanları öğrenmek için internet aramalarını yoğunlaştırıyor.

Haber/ Nadir Öngören

Editör: Ali Rıza Cesur