Isparta'da İl Sağlık Müdürlüğü'nden Sağlık İçin Tuz Azaltma Çağrısı Isparta'da İl Sağlık Müdürlüğü'nden Sağlık İçin Tuz Azaltma Çağrısı

Isparta’da Miryokefalon kavşağında meydana gelen 1 kişinin hayatını kaybettiği kaza sonrası kırılan bariyerler halen yapılmadı.

Kırılan bariyerlerin tamir edilmemesi, sürücüler ve çevredekiler için ciddi bir tehlike oluşturuyor. Özellikle yoğun trafik saatlerinde bu bölgeden geçen sürücüler, kazanın benzerini yaşama riskiyle karşı karşıya.

Yaşanan bu durum, sürücülerin ve yayaların güvenliği açısından endişe verici bir hal alırken, yetkililerin sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturması bekleniyor.

KAZA NASIL OLMUŞTU?

Kaza, 12 Nisan Cuma günü saat 08.30 sıralarında meydana geldi. Murat Bağçeci’nin (49) kullandığı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak alt geçide uçtu. Kazada Murat Bağçeci ve otomobilde yolcu olarak bulunan eşi Zeliha Bağçeci(50) yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalesinin ardından tedavi edilmek üzere Isparta Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sürücü Murat Bağçeci, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Başlıksız 21

Özge Çelik