SDÜ MASA TENİSİ MİLLİ TAKIM KAMPINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Süleyman Demirel Üniversitesi Masa Tenisi Milli Takım sporcularını ağırlıyor. SDÜ Spor Bilimleri Fakültesi ve Türkiye Tenis Federasyonu işbirliğiyle kampa giren Türkiye Yıldızlar ve Gençler Kız- Erkek Masa Tenisi Milli Takımından 32 sporcu antrenmanlarını SDÜ Batı Yerleşkesinde sürdürüyor.

Şüphelinin 21 Suç Kaydı Çıktı Şüphelinin 21 Suç Kaydı Çıktı

Kampın koordinatörlüğünü Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Olcay Salici, Milli Takım Baş Antrenörlüğünü Gökmen Öçal, antrenörlüğünü ise Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Uzmanlık Alanı öğrencileri Ayşegül Işık, Melih Sarışahin ile Burak Deniz üstleniyor.


Türkiye’nin en iyi yıldız ve genç sporcularının SDÜ’de kampa girdiğini belirten Milli Takım Baş Antrenörü Gökmen Öçal, “Türkiye’nin yıldızlarda en iyi sekiz erkek ve sekiz kız, gençlerde en iyi sekiz erkek ve sekiz kız sporcusu ile sezona hazırlanmak için Isparta’dayız. Burada bulunan sporcular milli takım seçme kriterlerine göre belirleniyor. Süleyman Demirel Üniversitesinde olmaktan mutluyuz. Kendimizi burada çok rahat hissettik. Güzel ve verimli bir kamp dönemi geçiriyoruz. SDÜ Spor Bilimleri Fakültesine ve değerli hocamız Doç. Dr. Olcay Salici’ye teşekkür ederiz.” dedi.