19 Mayıs Öğrenci Meydanı’nda üç gün süren şenliklerde öğrenciler çeşitli etkinliklere katıldı ve oyunlar oynadı. Şarkıcı Tuğkan ile söyleşi gerçekleştirildi. DJ performanslarıyla gönüllerince eğlenen öğrenciler için ayrıca motosiklet etkinlikleri gerçekleştirildi.

Şenlik kapsamında ayrıca Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına ithafen bu yıl beşincisi düzenlenen “SDÜ Öğrencileri Sporla Buluşuyor” turnuvalarının ödül töreni yapıldı. Futbol, basketbol ve voleybol olmak üzere 3 spor branşından oluşan turnuvada, öğrenciler kıyasıya mücadele etti. Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen törende birinci olan birimlere madalyaları verilirken, dereceye girenlere de paketleri takdim edildi.

Şenlikte sahne alan Model grubunun eski solisti Fatma Turgut ile ünlü pop grubu Gece Yolcuları da SDÜ’lülere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bayram tatili süresince trafik tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor Bayram tatili süresince trafik tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor

Kaynak: Haber Merkezi