Rejyonal Anestezi Derneği ve Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalının ortaklaşa düzenlediği USG Eşliğinde İleri Düzey Periferik Sinir Blokları Kursu, 10-11 Kasım 2023 tarihleri arasında Isparta’da geçekleştirildi.

SDÜ Tıp Fakültesi Anesteziyoloji  ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Pakize Kırdemir’in, 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıldönümü konuşmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlayan program SDÜ Tıp Fakültesi Anesteziyoloji  ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Pakize Kırdemir ve Rejyonal Anestezi Derneği Başkanı Prof.Dr.  Fatma Sarıcaoğlu’nun açılış konuşmaları ile devam etti.

Isparta’da Savaş Karşıtı Sloganlar Asıldı Isparta’da Savaş Karşıtı Sloganlar Asıldı

Çeşitli üniversitelerden 54 kursiyerin katıldığı kursta ilk gün teorik ve model üzeri çalışmalar yapıldı. İkinci gün ameliyathanede hasta üzerinde uygulamalar yapılırken, canlı yayınla kursiyerlere gösterildi.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Pakize Kırdemir, “Kursa katılım gösteren tüm hocalarımıza, kursiyerlerimize ve desek olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.