Eğirdir Belediyesi bünyesine yeni bir vidanjör aracı kazandırıldı. Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı su ve kanalizasyon biriminde bulunan kılavuz ve vidanjor ömrünü tamamlamış olup hizmet verme noktasında sıkıntılar yaşanmakta idi. 8000 Litrelik kombine kanal açma ve temizleme aracı alınarak fen işleri müdürlüğünde hizmete başlaması ile ilgili birim personeli başta olmak üzere vidanjöre ihtiyaç olduğunda halkımız en iyi hizmeti alacak.

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER; ‘Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ’ye, Isparta Milletvekillerimiz Sayın Mehmet Uğur GÖKGÖZ’e, Sayın Osman ZABUNA’a çok teşekkür ediyorum. Eğirdir halkımızın hizmetkarı olacağız, hizmet ve yatırımlarımızla Eğirdir’imizi 5 yıl içerisinde istediğimiz özlediğimiz projelere kavuşturacağız.’ ifadelerini kullandı.

10 banka yeni düzenlemeyi duyurdu! ATM'den işlem yaparken artık bu limitler geçerli olacak 10 banka yeni düzenlemeyi duyurdu! ATM'den işlem yaparken artık bu limitler geçerli olacak

Haber Merkezi