SDÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrencilerin hazırladıkları “Diş Kahramanları – Minik Dişler Tatlı Gülüşler” projesine Isparta Genç İş İnsanları Derneği de tam destek verdi.

Mehmet Akif Ersoy Anaokulu’nda minik öğrencilerle buluşan SDÜ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri ile IGİAD yöneticileri çocukların diş kahramanlıklarına hep birlikte tanık oldular.

Proje ile ilgili bilgi veren SDÜ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Melisa, çocuklarda diş sağlığı ile ilgili farkındalık oluşturmak ve onların dişçi korkusunu yenmek için bir sosyal sorumluluk projesi geliştirdiklerini söyledi.

Başkan Başdeğirmen, Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu Başkan Başdeğirmen, Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu

Isparta Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çağrı Çiftçi de “ülkemizin geleceği, teminatımız çocuklarımıza genç iş insanları olarak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Çiftçi, Isparta Genç İş İnsanları Derneği olarak sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam edeceklerini de ifade etti.

 Haber Merkezi

Editör: Özge Çelik