Isparta’da 69 Yaşındaki Vatandaş Düşerek Yaralandı Isparta’da 69 Yaşındaki Vatandaş Düşerek Yaralandı

Gül Petek Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Mevlüt Turan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Turan’ın mesajı şöyle: “Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir Ramazan bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler, bayram günleridir. Bayram, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, topluma umut, sevgi veren, birlik ve beraberliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlamına uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesiz, yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı, yalnızlıkları hissettirilmemelidir.

 Bu duygu ve düşüncelerle; Bayram günü görevinin başında özveriyle hizmet eden görevlilerimiz olmak üzere, tüm halkımızın Mübarek Ramazan Bayramını kutlar, sağlık, mutluluk, huzur dolu nice bayramlar dilerim”.

Haber Merkezi