Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Ali Göçer, doğalgaz hatlarının döşenmesi için yapılan ihale sonrasında yüklenici firmanın yoğun bir tempo ile çalıştığını belirterek şunları dile getirdi.

“Geçtiğimiz yıl taşımalı doğalgaz ile tanışan hemşerilerimizin bir bölümü geride bıraktığımız kışı doğalgaz kullanarak geçirdi. Önümüzdeki yıl kullanıcı sayısının daha da artması için yoğun bir alt yapı çalışması devam ediyor. Şuanda Fatih mahallesinde ekipler çalışıyor, merkezdeki çalışmalar tamamlandıktan sonra Çarıksaraylar ve Çiçekpınar beldelerimize de doğalgaz verilmesi için alt yapı çalışmaları yapılacak ve bu iki kasabamızda yaşayan hemşerilerimizde bu hizmetten yararlanacaklar.’

Eski Marka Motosiklet Arıyor Tavsiye Edene Bin Lira Ödül Eski Marka Motosiklet Arıyor Tavsiye Edene Bin Lira Ödül

Bölgemize başta doğalgaz olmak üzere bugüne kadar kazandırılan hizmetler ve bundan sonra alacağı her hizmetin getirilmesinde gayret sarf eden ve  katkı veren  Isparta Milletvekilimiz, hemşehrimiz Osman Zabun başta olmak üzere, Milletvekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz’e İl Başkanlarımıza, Torosgaz yetkililerine ve emeği geçen herkese  teşekkür ederim.'dedi.

Haber Merkezi