MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın Süs Tavukları Kümes ve Bahçe Hayvanları Yetiştiricileri Derneğini ziyaret etti. Günaydın burada dernek yöneticilerinden bilgi alarak istek ve dileklerini dinledi.

Başkan Adayı Günaydın, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlamak için farklı hobilere ve sosyal etkinliklere yönlendirilmesi gerektiğini söyleyerek, “Bunun için bu tür derneklerimiz çok önemli bir rol üstleniyor. Burada insanlarımıza hem hayvan sevgisi aşılanıyor hem de vatandaşlarımız güzel vakit geçiriyorlar. Bu derneğimiz çok önemli bir misyonu yerine getiriyor. Toplumumuzun önemli bir çoğunluğuna sokak hayvanları dışında kümes ve bahçe hayvanlarının da sevgisi aşılanıyor” dedi.
Derneğin faaliyetlerine her zaman destek olacaklarının sözünü veren Günaydın, yerel yönetim olarak topluma hizmet eden dernekleri her zaman baş köşede tutacaklarını söyledi.

MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Günaydın daha sonra mezata katıldı. Derneğe katkı sunmak için mezata katılan Günaydın’a horoz hediye edildi.

Peş Peşe Sıcaklık Uyarıları Geldi Peş Peşe Sıcaklık Uyarıları Geldi

Haber Merkezi