Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Seçim Öncesi Duygusal Bir Video İle Karşımızda

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, AK Parti'nin belediye başkan adayı olarak seçim öncesi duygusal bir video paylaştı. Başdeğirmen'in çocukluk fotoğrafıyla başlayan video, başkanlık döneminde yaşanan duygusal anları konu ediniyor.

Video, Başdeğirmen'in kişisel geçmişinden kesitlere odaklanarak başlıyor. Çocukluk anıları, aile fotoğrafları ve gençlik yıllarına ait anılarla dolu olan videoda, Başkanın yaşam öyküsü seçmenle buluşturuluyor. Videonun devamında ise Başkanlık döneminden duygusal ve anlamlı karelere yer veriliyor.

Başdeğirmen, göreve geldiği günden itibaren belediyenin projelerinden, kentte gerçekleştirilen etkinliklere kadar bir dizi önemli anı ve başarıyı videoda izleyicilerle paylaşıyor. Bu anlamlı video, Başkanın hem kişisel hem de profesyonel bir yolculuğunu yansıtarak seçmenlere duygusal bir yaklaşım sunuyor.

Seçim sürecine duygusal bir başlangıç yapan Başkan Şükrü Başdeğirmen'in paylaştığı video, sosyal medyada hızla yayılarak ilgi görmeye devam ediyor.

Isparta’da küme evleri sakinleri çözüm bekliyor Isparta’da küme evleri sakinleri çözüm bekliyor

Haber32 -Nadir Öngören