Isparta Valiliği, Isparta Belediyesi, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi  , Kosgeb,  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta Ticaret Borsası ile birlikte Ortak payda da buluştuğumuz 1.Turizm ve Gastronomi fuarımıza 23-26 Kasım da start veriyoruz. Isparta’daki tüm değerlerimiz ile Isparta'mızın tanıtımını yapmak bölgesel anlamda turizm ve gastronomiye katkı sağlamak amacıyla düzenleyeceğimiz fuarda tek çatı altında toplanmayı hedefliyoruz. 
Davraz'dan Pisidia Antiokheia'ya, Kızıldağ'dan Lavantaya, Eğirdir'den Gülümüze, Elmamızdan Halımıza, Zindan mağaramızdan  Kovadamıza, Gökyüzü şenliğimizden  Gölcüğümüze, Kirazımızdan Banağımıza, birçok değerimize yer vereceğimiz 1.Turizm ve Gastronomi fuarımıza Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) ile  Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği (ISAPDER) ve Üniversitelerimizin renk katacağı gastronomi etkinliklerine tüm halkımızı bekliyoruz..
Katılım ve bilgi almak için 0 (505) 276 24 29 arayabilirsiniz.

Isparta'da Otomobilin Çarptığı Köpek 4 Gün Sonra Tedavi Altında Isparta'da Otomobilin Çarptığı Köpek 4 Gün Sonra Tedavi Altında