Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler Birimi başta olmak üzere paklama ve temizlik işleri birimi de hummalı bir çalışma içerisine girdi.

Başkan Mustafa ÖZER’in talimatları ile ‘Yaklaşan mübarek Ramazan Bayramı öncesi Eğirdir’deki tüm cami ve türbelerimizin temizlikleri belediye personellerimiz tarafından yapılıyor. Mezarlıklarımız temizleniyor, baharın gelişi ile çiçek dikilecek çiçek parselleri hazırlanıyor. Tüm mahallelerimizde ot, mıntıka ve süpürge faaliyetleri yapılıyor. Orta refüjlerde bulunan elma ağaçlarının ilaçlama faaliyeti, Park Bahçeler Birimimizde üretimi yapılan tohumdan üretilen çiçekler dikime hazırlanıyor. İlçemizdeki ve köylerdeki çöplerin alınması, kül temizlikleri yapılıyor.

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER; ‘Temizlik İmandan Gelir’ Eğirdir’li vatandaşlarımızın kullanımında olan Belediyemiz sınırları içerisindeki başta camii ve türbeler, park ve bahçeler, yürüyüş yolları, sokaklarımız, caddelerimiz, göl kenarlarımız her zaman temiz bir şekilde olacaktır.’ ifadelerini kullandı.

Dünya Bilim Literatürü için yeni bir keşif Dünya Bilim Literatürü için yeni bir keşif

Haber Merkezi