İŞKUR, Engellilere ve Eski Hükümlülere İş Kurmaları İçin Hibeleri Artırdı İŞKUR, Engellilere ve Eski Hükümlülere İş Kurmaları İçin Hibeleri Artırdı

Gülistan Mahallesi Muhtarı Musa Doğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlattı.

Gülistan Mahallesi meydanlığında Muhtar Musa Doğan’ın organize ettiği muhteşem etkinlikte çocuklar doya doya eğlenirken, mahalle sakinleri de bir araya gelerek bayramın tadını çıkaran çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından muhtar Musa Doğan, çocukların mutluluğuna tanık olmanın sevincini paylaştı. Doğan, “Burada çocuklarımızın neşesiyle dolu bir gün geçiriyoruz. Onların mutluluğunu görmek, bizlere büyük bir gurur ve mutluluk veriyor. Çocuklarımızın geleceği için hep birlikte daha güzel yarınlara emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi. Etkinlik boyunca çocuklar, çeşitli oyunlar oynayarak ve yarışmalara katılarak keyifli zaman geçirdiler. Renkli balonlar, mehteran gösterisi, pamuk şeker ve çeşitli ikramlar ile  dolu bir gün yaşayan çocuklar, unutulmaz anılarla dolu bir bayram geçirdiler. Mahalle sakinlerinden Mehmet Yavuz, ‘Bu gün mahallemizde ayrı coşku yaşandı. Mahallemizin yeni muhtarı Musa Doğan sanki belediye başkanı gibi çoğu okulların yapamadığı bayram etkinliğini burda kendi imkanlarıyla çocuklara yaptı. Bayram böyle olmalı. Okullarda saatlerce konuşmalarla çocuklar bayram edemez. Burada ikramlarla oyunlarla doyasına eğlendiler. Ömür boyu bu bayramı unutmazlar. Muhtarımıza çok teşekkür ederiz.’ dedi.

Mahalle sakinleri de, birlik ve beraberlik içinde geçen bu özel günü kutlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek muhtar Musa Doğan’a teşekkür ettiler.

5-3211111-4Ba2E9Ef8 4Caf 4F1F 843D 578D68Eb1F8A6-2444-112222333-4