Isparta'da 3 Okul Yenilenmek Üzere Yıkılıyor Isparta'da 3 Okul Yenilenmek Üzere Yıkılıyor

Zabun, yerel seçimlerin startını verdiklerini ve Mart 2024 seçimlerinde 2019'daki sonuçları geçerek daha güzel bir performans elde etmeyi hedeflediklerini belirtti. Partisinin gelenekleri, ilkeleri ve liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın belirlediği stratejilerle sürecin işlediğini vurgulayan Zabun, AK Parti'nin diğer partilerle kıyaslanamayacak bir olgunlukta süreçleri tamamladığını ifade etti.

AK Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun, açıklamaların devamında şu ifadelere yer verdi; "Yerel seçimlerde start verilmiş oldu. Hazırlanan çalışma takvimini esasında bu süreci büyük bir gayretle tamamlayacağız. Mart 2024 seçimlerinde 2019'daki sonuçlardan daha güzel sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz. AK Parti gelenekleri, yerleşmiş ilkeleri ve kurallarıyla oturmuş bir partidir. Bu süreci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bütün detayları düşünerek ve oluşturulan ilkeler bütününde işlemiştir.

AK PARTİ AİLESİ OLARAK İLK DEFA SEÇİME GİRMİYORUZ

Zabun devamında ;Diğer partilerle kıyaslanmayacak olgunlukta süreçleri tamamladık ve milletin huzuruna çıktık. Önümüzdeki aynı olgunlukla, aynı gayretle ve hassasiyetle çalışmalarımızı tamamlayacağız. Bir taraftan Isparta teşkilatımızla ve vatandaşlarımızla, anket yoluyla ve varsa başka yöntemlerle değerlendirmelerine bakmak suretiyle genel merkezimiz, milletin tercihine sunacağı adayları belirleyecek ve yolculuğumuzu sürdüreceğiz.

AK PARTİ İÇERİSİNDE SEN BEN KAVGASINI ÇIKACAĞINI DÜŞÜNEN VARSA VAKTİ GELDİĞİNDE YANILACAK

 Zabun aday belirleme sürecinde AK Partili kritik isimler arasında sorun çıkacabileceği düşüncesinde olanlara ilşkin önemli ve net ifadeler kullandı; "AK Parti içersinde sen ben kavgası çıkacağını düşünen varsa bir kez daha yanıldıklarını göreceklerdir. Bu sürecin büyük bir olgunlukla, inşallah başarıyla sonuçlanacağına inanıyoruz. Geride kalan süreç içerisinde belediye ve meclis çalışanlarına baktığımızda büyük bir özveriyle çalıştıkları için teşekkür etmek gerekiyor.

AK PARTİNİN GELECEK HEDEFLERİ

"2024 seçimleri Türkiye açısından sadece yerel yöneticilerin belirleneceği bir seçim olmayacak. Merkezi iktidarı ve yerel otoritesiyle bu vatandaşa en hızlı şekilde hizmeti ve anlayışı hassasiyet içerisinde olmayı ümit ediyoruz.

AK Parti hükümeti olarak daha iyi hizmetleri vatandaşlara ulaştırmayı amaçlıyoruz. Isparta'da çözülemez denilen sorulara büyük bir fedakarlıkla, büyük bir özveriyle çözen ve altına imza atanŞükrü Başkana hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Isparta'nın temel sorunlarını çözmüş, Isparta'nın önüne yeni işlevi koymuş bir belediye başkanıdır. 20 yıldan fazladır iktidarda olarak bütün enerjimizle milletimize hizmet etmeye gayret edeceğiz." ifadelerini kullandı.