Alzheimer hastasına bakım veren de depresyona giriyor! Alzheimer hastasına bakım veren de depresyona giriyor!

Paylaşımda, "Somaspor maçındaki özellikle ikinci yarıdaki mücadelesinden dolayı mağlubiyet olsa dahi tebrik ederiz. Takımımızın eksikleri giderilerek daha iyi olacağına inanıyoruz." ifadelerine yer verildi.

Isparta 32 Spor, maçın ardından takımın sahada gösterdiği çaba ve mücadeleyi takdir ettiğini belirtti. Özellikle maçın ikinci yarısında gösterilen performansın övgüye değer bulunduğu vurgulandı. Kulüp, sonuç ne olursa olsun, takımın sahada verdiği mücadeleyi ve çıktığı yolu takdir ettiğini ifade etti.

Ayrıca paylaşımda elle oynama pozisyonuna karşı hakeme yönelik tepkinin de yer aldığı belirtildi. Yapılan paylaşımda; "

Gelelim hakemin yine özellik maç 2-1'e geldikten sonra havaya giren takımımızın ve 80.dakika da kırmızı kartımızda, maç içerisinde verdiği ve vermediği kararlarla hem taraftarı hemde takımımızı çileden çıkararak olumsuz etkilemiştir.

Canlı yayın ve staddan da görüldüğü gibi ceza sahası içinde el pozisyonu ve verilmeyen yine 2 net faul pozisyonunda görüyorsunuz ki topun yönü değişmezken oyuncularımıza yapılan sert fauller görmezden gelinmiş kart bile çıkartılmamıştır.

Takipçilerimizden yapılan yorumların yıkıcı değil yapıcı olmasını istiyor daha iyi nasıl olur mantalitesi ile formayı terleten her oyuncumuza, teknik ekibe ve yönetime saygı çerçevesinde desteklerini bekliyoruz.

BAŞKA ISPARTASPOR YOK !"